• baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png
No articles are found!
Dzisiaj40
Wczoraj78
W tym tygodniu118
W tym miesiącu1098
Razem:112060

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

 

 

 

 

 

 
Gitarzysta, kompozytor, aranżer i realizator dźwięku. Ulubieni wykonawcy: John Petrucci (solo i w  Dream Theater), Steve Lukather (solo i w TOTO), Joe Satriani, Steve Vai oraz cała masa muzyki, która niesie ze sobą energię, piękne dźwięki i gitarowe "mięsko" :-)
 
   
Na swojej drodze spotkał sporą grupę muzyków poruszających się w różnych stylach muzycznych. Jedną z najważniejszych postaci sceny muzycznej, z którą się zetknął, była Katarzyna Gaertner; występował z nią na deskach teatru Rampa w Warszawie, a współpraca ta następnie zaowocowała we wspólne muzykowanie z Pawłem Kukizem, Jackiem Wójcickim, Anną Serafińską, a także z zespołem Trebunie Tutki. W 2002 r. został gitarzystą basowym Jacka Stachurskyego, występując na największych festiwalach w kraju i za granicą. Miał okazję grać z zagranicznymi artystami takimi jak: In-grid, z którą w 2008 r. wyjechał w trasę koncertową po kraju, Patsy Gamble (angielską saksofonistką) i Kateriną (belgijską gwiazdą muzyki pop).
 
   
Swoją poważną przygodę z muzyką zaczął w zespole Experiment w 1999 roku u boku Arkadiusza Kusia, Adama Kłosa, Krzysztofa Wołoszyna. Grał w wielu zespołach, m.in.: z Gangiem Olsena, Experimentem, K.G.Bandem. Od 8 lat na stałe współpracuje z Alicją Boncol i Koalicją oraz zespołem Stauros.
 
   
Pochodzi z rodziny o muzycznych tradycjach. Współpracował  ze znanymi muzykami, m.in.: ze Stachurskym, Pawłem Kukizem, Jackiem Wójcickim, Katarzyną Gaertner oraz zespołami takimi jak: Horrorscope, Gang Olsena, Trebunie Tutki. Czytaj więcej: http://www.soultonecymbals.com/artist/arek-kus


 Ala Boncol i Koalicja projekt i wykonanie: